Praesidum

Om alles in goede banen te leiden, is er uiteraard een team nodig en het team van zo’n studentenvereniging is het praesidium. De ploeg die dit jaar Industria een spetterend jaar gaat laten beleven is VOLT!

Het praesidium van Industria is opverdeeld in verschillende functies. Iedere functie is zo verantwoordelijk voor zijn eigen takenpakket. Aan het hoofd van iedere functie staat meestal een vice, die instaat voor de coördinatie van zijn team.

In het 59e werkingsjaar van Industria is het de kiesploeg Volt die zich de taak van het praesidium zal opnemen. Meer over de verkiezingen van een kiesploeg kan je hier terug vinden. Hieronder vind je een overzicht van de visie en de leden van Volt.

Visie

De centrale doelstellingen van de ploeg zijn kwaliteitsvollere evenementenhet uitbreiden van reputatie tegenover Groep T en interkringenrelaties omzetten in meer samenwerking.

Kwaliteitsvollere evenementen

Twee jaar geleden hebben we met Fuel een paar prachtige nieuwe evenementen georganiseerd, zo denken wij spontaan terug aan de Lan Party, de Stoofvlees en bier-avond voor onze alumni en de PeMe casino night, maar we hebben ook bestaande evenementen in een nieuw jasje gestoken, bijvoorbeeld de Open Stage en de Big Burger BSA. In deze evenementen is er steeds wel meer tijd en moeite gestoken, maar het resultaat mocht er steeds wezen. We kregen na deze evenementen steeds positieve feedback van de studenten en onze alumni. Daarom willen wij naar volgend jaar toe ons meer focussen op kwaliteit en minder kwantiteit. Als je nu kijkt naar onze kalender waren er slechts 2 weken waarin er maar 1 evenement is, in alle andere weken zijn er 2 of meer. Deze kwaliteitsvollere evenementen zijn ook veel uitnodigender voor shifters. Als shifter sta je veel liever op een evenement dat er goed uitziet en waar een goede sfeer hangt.

Uitbreiden reputatie tegenover Groep T (student en docent)

Met deze kwaliteitsvollere evenementen willen we dan ook onze reputatie ten opzichte van de studenten en docenten van Groep T verbeteren. Groep T wilt heel sterk inzetten op het “Living on Campus”-gevoel en wij als Industria kunnen daar zeker ons steentje aan bijdragen. Daarom willen we naar volgend jaar toe kijken of we meer after hour evenementen op Groep T kunnen doen zoals de Open Stage. Daarbuiten willen we zorgen dat alle activiteiten die op Groep T doorgaan steeds kwaliteitsvol zijn zodat we een nog sterkere reputatie uitbouwen bij de student. Er wordt ook steeds aangehaald dat we onze reputatie tegenover alle studenten van Leuven moeten uitbreiden, maar dit is voor ons van secundair belang aangezien wij nog steeds in de eerste plaats een studentenvereniging zijn voor de studenten van ONZE campus. Dit wilt natuurlijk niet zeggen dat we ons asociaal zullen opstellen naar de Leuvense student. Onze evenementen zullen nog steeds toegankelijk zijn voor alle studenten en we zullen nog steeds een geweldige Kick Off, galabal en hopelijk ook terug een Big Jump Run op poten zetten die gericht zijn naar alle studenten van Leuven.

Interkringenrelaties omzetten in (meer) samenwerkingen

Twee jaar geleden hebben Corneel en Noah (onze vorige praeses en vice-praeses) hard gewerkt aan de interkringenrelaties, én met succes. Jammergenoeg hebben we die betere relaties nog niet echt kunnen omzetten in samenwerkingen met andere kringen. Om deze relaties niet verloren te laten gaan, willen wij volgend jaar ook evenementen organiseren met andere kringen om zo de interkringenrelaties stabieler te maken door te kijken naar wederkerende evenementen. De mogelijkheid voor deze evenementen is zéér groot, deze kunnen variëren van een cantus tot een sportactiviteit tot een cultuuractiviteit of misschien zelfs een wisselweek zoals we recent zagen bij Medica en VTK. Dit zouden ook activiteiten zijn die meer open naar alle studenten van Leuven is gericht, maar nog steeds met onze eigen studenten in het achterhoofd als belangrijkste doelgroep.

Ploegvoorstelling

Jochen Valcke

Praeses

jochen.valcke@industria.be

Samy Van Vooren

Vice-praeses

samy.vanvooren@industria.be

Jethro Young

Ab Actis

jethro.young@industria.be

Jonas Vleminckx

Quaestor

jonas.vleminckx@industria.be

Alexander Herbots

Quaestor

alexander.herbots@industria.be

Adriaan François

Vice Bedrijvenrelaties

adriaan.francois@industria.be

Rosario Baylina

Bedrijvenrelaties

rosario.baylina@industria.be

Cloë Janssens

Bedrijvenrelaties

cloe.janssens@industria.be

Iwert Machiels

Bedrijvenrelaties

iwert.machiels@industria.be

Abdu Ghailani

Bedrijvenrelaties

abdu.ghailani@industria.be

Lennert Poets

Fakbar

lennert.poets@industria.be

Maarten Driessens

Fakbar

maarten.driessens@industria.be

Romain De Smedt

Vice Support

romain.desmedt@industria.be

Jef Suy

Support

jef.suy@industria.be

Liselotte Meersseman

Support

liselotte.meersseman@industria.be

Dante Van Oeteren

Vice Ontspanning

dante.vanoeteren@industria.be

Hanne Esselens

Ontspanning

hanne.esselens@industria.be

Arnaud Vansteenvoort

Ontspanning

arnaud.vansteenvoort@industria.be

Fara Ulenaers

Ontspanning

fara.ulenaers@industria.be

Mathijs Verbist

Ontspanning

mathijs.verbist@industria.be

Bjorn Hamakers

Vice Events

bjorn.hamakers@industria.be

Emily Gyselinck

Events

emily.gyselinck@industria.be

Zeynep Cagla Kara

Vice Kursusdienst

zeynepcagla.kara@industria.be

Stijn Smeets

Kursusdienst

stijn.smeets@industria.be

Tiso Van Ooteghem

Kursusdienst

tiso.vanooteghem@industria.be

Kerem Okyay

Kursusdienst

kerem.okyay@industria.be

Mats Vandemeulebroucke

Vice Sport

mats.vandemeulebroucke@industria.be

Jad Haddad

Sport

jad.haddad@industria.be

Ebert Kiekens

Sport

ebert.kiekens@industria.be

Aron Pedrini Resende

Sport

aron.pedriniresende@industria.be

Pauline Vanvuchelen

Vice Communicatie

pauline.vanvuchelen@industria.be

Rebecca Tang

Communicatie

rebecca.tang@industria.be

Jelle Smolders

Communicatie

jelle.smolders@industria.be

Geraldine Claes

Communicatie

geraldine.claes@industria.be

Jonas Declercq

Schachtenmeester

jonas.declercq@industria.be

Mazarine Boelen

Eerstejaarswerking

mazarine.boelen@industria.be

Margaux Devos

Vice International

margaux.devos@industria.be

Arent Steeno

International

arent.steeno@industria.be

Thant Maung

International

thant.maung@industria.be

Adelina Georgieva

International

adelina.georgieva@industria.be

Vedic Kalia

International

vedic.kalia@industria.be